Ana Sayfa

 
 Er-Ya Cari Takip
 
 Bu program küçük ve orta ölçekli işletmeler için, müşteri, stok, kasa, borç - alacak , toptancı , veresiye ve fatura takibi yapmak amacıyla üretilmiştir.
Peşin satış yapan birçok işletme için cari işlemlerini takibini kolayca yapabileceği, kullanımı basit, kolay anlaşılır bir programdır.
Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.
 
Bu sürümde Eklenen Özellikler:
 

  • Banka Defteri modülü eklenmiştir.
  • Önceki sürümde tespit edilen hatalar giderilmiştir.

Detay

 

 
 
Er-Ya Güvenlik Kamerası
 
 Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda , isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür. Programın çektiği görüntüler günlük dosyalar halinde tutulduğuiçin istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.
 
 Er-Ya Güvenlik Kamerası
 

 
 
PcDedektif
 
 PcDedektif aktivasyon izleme yazilimidir. Siz yokken bilgisayarinizda neler olup bittigini ögrenmek istiyorsaniz bu yazilim tam size göre. PcDedektif programini bilgisayariniza kurup çalistirdiginizda bilgisayarinizda olup biten hersey kaydediliyor.
Bu sürümdeki yenilikler:
  • FTP protokolü ile herhangi bir ftp sunucusuna dosya yükleme özelliği eklenmiştir.
  • Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.    
  •  
 
 PcDedektif
 

 
 
Hosting Takip 3.8
 
 Program Hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Program ile domain, hostin, canlı yayın, reseller ve web tasarım hizmetlerinin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi takip edebilirsiniz.
 
Bu sürümde Eklenen Özellikler:
  • Sunucularda satılan hizmetlere göre kalan alanın takibi özelliği eklenmiştir.
  • Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir. 
 Hosting Takip
 

 
Fatura Takip 3.1
 
 Program fatura takibi ve yazdırma işlemleri için kullanılmaktadır. Fatura ayarınızı görsel olarak sürükle bırak tekniği ile yapabilirsiniz. Ayrıca faturayı tarayıcı ile tarayarak, fatura resmi üzerinden de rahatlıkla ayarlama yapabilirsiniz.
 
 
Bu sürümde Eklenen Özellikler:
  • Çıktı sayfasında $ ve Euro para birimlerini gösterebilme özelliği eklenmiştir.  
  • Eski sürümde yer alan hatalar giderilmiştir.
 Fatura Takip