Sık Sorulanlar

Programlarınızdan birini beğendim ve satın almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
İlk olarak hesaplarımızdan birine programın ücretini ödeyiniz. Daha sonra sitemizin ödeme bildirim formunu doldurunuz. Ödeme bildirim formunda mail adresinizi ve cep telefonunuzu doğru yazınız. Kayıt kodu en kısa sürede size bildirilecektir.
 
 
Programın lisansını başka bilgisayarlarda da kullanabilecek miyim?
Hayır, programın lisansı sadece tek bir bilgisayar içindir. Ancak çoklu alımlarda, bilgisayar sayısına bağlı olarak makul indirimler yapılır. Çoklu lisans alımları ile ilgili fiyat almak için site yönetimi ile irtibata geçiniz.
Programın seri numarası nedir ve bu seri numarasını nasıl bulabilirim?
Programlarımızın tümü her bilgisayar için ayrı bir seri numarası üretir. Bu seri numarası işletim sisteminden yani Windowstan bağımsızdır. Program kullandığınızı bilgisayarın donanımına göre bir seri numarası üretir. Programın seri numarası kayıt penceresinde yazmaktadır.
Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.
 
Alacağım kayıt kodu bilgisayarıma format atarsam değişecek mi? Böyle bir durumda ne yapmam gerekecek?
Alacağınız kayıt kodu bilgisayarınıza format atsanız dahi değişmeyecektir. Çünkü programlarımız kayıt kodunu bilgisayarınızın donanımına göre üretmektedir.
 
 
 
Bilgisayarımı değiştirdiğimde programı yeni bilgisayarımda kullanabilecek miyim?
Evet. Eski bilgisayarınızdaki lisans iptal edilecek ve yeni bilgisayar için kayıt kodu ücretsiz verilecektir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.
Programın tam sürümünün herhangi bir süre ya da kullanım kısıtlaması var mıdır? Alacağım lisans ne kadar süre geçerlidir?
Programlarımızın tam sürümlerinde hiç bir süre ya da kullanım kısıtlaması yoktur. Lisansı aldığınız bilgisayarda programı ömür boyu kullanabilirsiniz.
 
 
 
Programı satın aldıktan sonra sorun yaşarsam ne olacak? Teknik destek veriyor musunuz?
 
Kullanıcılara telefon ile ya da MSN üzerinden teknik destek verilmektedir.
Tel: 0 505 620 12 26
 
 
 
Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim?
 
Şu an için kredi kartı ile alışveriş sistemimiz bulunmamaktadır. Ödemelerinizi havale ya da EFT ile yapmalısınız.
 
 
Programı satın aldıktan sonra çıkacak olan yeni sürümlerini de kullanabilecek miyim?
 
Satın aldıktan sonra bir yıl içerisinde çıkacak olan tüm yeni sürümleri ücretsiz kullanabileceksiniz. Kayıt kodu değişse dahi yeni kayıt kodu ücretsiz verilecektir.