Özel Yazılım Hizmetleri

Ercan Yazılım siz Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel yazılımların hazırlanması konusunda da hizmet vermektedir. Yazılım bilgi birikimi ve deneyimi ile firmanız için gerekli olan en stabil yazılımları üretmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun, firmaların istek ve talepleri doğrultusunda sektörel, özel yazılımlar geliştirmekteyiz. Geliştirilen projelere eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte yürütmekteyiz.

 

Neden özel yazılım?

Her firma ya da kurumun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlar firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. En yüksek başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir.

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz.

 

Özel yazılımın avantajlarından bazıları;

  • Paket yazılımlara göre Fiyat-Performans avantaj sağlamaktadır.
  • En yeni ve ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek teknolojinin kullanılması.
  • Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olması.
  • Etkin ve sürekli teknik destek sağlanabilmesi.
  • Geliştirilmeye herzaman açık olması.

Özel yazılım hizmetlerinin teslim süreleri ve maliyeti yapılacak analiz çalışmaları sonunda belirlenmektedir. Geliştirilen yazılımlarda teslim süreleri ve maliyet hesaplamaları; “İş =Personel Sayısı x Personel Maliyeti x İş günü” ölçütlerine göre tekliflere yansıtılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için sitenin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.